Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle lewej ręki i stopy przed snem


Gość Lilia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry! Prosilabym o rade poniewaz nawet niewiem czy jest sens isc do lekarza w moim przypadku. Moj problem polega na tym, ze w wiekszosc nocy zanim zasne boli mnie lewa reka i lewa stopa, czasem tez prawa stopa. Naprawde mi to przeszkadza bo nie moge zasnac i czuje takie mrowienie i dretwienie zarazem i w ogole dziwi mnie to, ze czemu akurat lewa reka a nie prawa. W stopach tez mam okropne mrowienie. Niewiem co to moze byc, zastanawialam sie tylko czy moze nie jest to objaw niedoboru jakis mikroelementow lub zaburzenie krazenia? Prosilaby o rade co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Najlepiej udać się do lekarza rodzinnego, który po wstępnym badaniu zdacyduje, gdzie dalej Panią skierować, np. do neurologa. Takie objawy mogą wskazywać na zaburzenia krążenia lub zmiany neurologiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pomaga.Żadne leki ,nawet te najsilniejsze przeciwbólowe.Człowiek staje się bezsilny ,psychicznie wykończony. W dzień boli,nic nie możesz robić,dźwignąć. Noce są koszmarem, zasypiasz umęczona ,a po 2 godzinach budzisz się.Boli strasznie.Ja wtedy spaceruję po mieszkaniu ,kładę się i znów może 2 godziny ,i tak od dwóch miesięcy egzystuję.Chodziłam na zabiegi:lasery itp.,masaży zabronił neurolog .Terapeutka podpowiedziała mi kilka sposobów na złagodzenie bólu.Opuszczać w dół ramiona a głowę pochyloną do przodu wyciągać przed siebie ,nie odchylać do tyłu.Często też pochylać głowę ,tak aby robił się nam drugi podbródek.To akurat pomaga.Proszę spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×