Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w miejscu szycia rany pooperacyjnej oraz kłucie poniżej rany


Gość Darek

Rekomendowane odpowiedzi

7 tygodni temu miałem operację przepukliny pachwinowej z użyciem siatki. Praktycznie przez cały ten czas nic nie nosiłem, nie podnosiłem i ogólnie oszczędzałem siły. Rana chyba dobrze się zagoiła, zgrubienia jeszcze gdzie nie gdzie wystepują ale nie na całej długości rany lecz w kilku miejscach. Zauważyłem że w jednym miejscu rany występuje ból, który nasilał się przy wstawaniu z łóżka, przy siadaniu, przy chodzeniu. Ten ból w miarę ustępował z czasem, myślałem że jest coraz lepiej. Jednakże klilka dni temu niestety przeziębiłem się i niespodziewanie kichnełem, nie zdążyłem ucisnąc rany, poczułem mocne kłucie w tym miejscu schodzące w dół poniżej rany. Od tego czasu kłuje mnie bez powodu w tym miejscu podczas normalnych czynności jak wstawanie z łóżka, czy podczas chodzenia, przy mówieniu z podniesionym głosem, podczas siedzenia, pokłuwa podczas smarkania także a nawet wówczas gdy występują gazy. Trwa to już od kilku dni i nie ustępuje ani się nie zmniejsza. Bardzo mnie to niepokoi i obawiam się, czy coś złego nie zaczęło się dziać? Czy ktoś z Państwa zechce mi powiedzieć, czy takie objawy są normalne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaniepokoiłem się dodatkowo, że na doszedł ból w okolicy zamkniecia/ujścia kanału pachwinowego - podczas schylania przy próbie zmiany bielizny. Co się może dziać ? Odchodzę od zmysłów. Proszę o pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×