Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość K.

Gulka na stopie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość K.
Mam 16 lat i odkąd pamiętam mam na stopie (okolica stawu skokowo-goleniowego) *gulkę*, jej średnica ma ok. 2cm. przypomina odcisk, jej skóra jest twarda i bardzo sucha. byłam u jednego chirurga - stwierdził, że to ganglion i polecił udać się do ortopedy, ponieważ operacje na stopie są skomplikowane i sam nie chciałby mi niczego uszkodzić przy usuwaniu. dodam, że zachowywał się profesjonalnie. wczoraj więc byłam u ortopedy, który nazwał to *odciskiem* (wykluczył gangliona) i powiedział, żeby nic z tym nie robić, i że niektórzy ludzie to po prostu mają, nie wiadomo dlaczego. oglądałam na googlach zdjęcia ganglionów i moja *gulka* nie jest za bardzo do tego podobna :). nie podoba mi się, jak to wygląda na stopie. nie wiem, co robić. proszę o pomoc (: dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Skoro ortopeda nie zalecił leczenia to może oznaczać, że jakiekolwiek działania będą nieskuteczne i zmianę należy zostawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby człowieka zdjęcia http://www.bolimnie.com/galeria-chorob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.