Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

ból w klatce piersiowej po wypadku komunik.


Gość rOBERTT

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry,jestem po wypadku komunikacyjnym, mam złamane żebro po prawej stronie.3 mce po wypadku boli mnie w okolic płuc, mostka nie jest to ten sam bół co przy żebrze...mam wrażenie jakby jakaś galareta latała pod skórą, płytki oddech i takie uczucie ciężkości, ból w klatce... w okolicy mostka klatka była zbita, uderzyłem o samochod w tym miejscu który wymusił pierwszeństwo na przejeździe rowerowym. co mam zrobić??/RTG nie wykazało nic poza jakąś plamką malutką w płucach nad którą pracuje pulmonolog….kogo powinienem zapytać co to jest boli mnie w klatce pośrodku czy to są zbite płuca, serce??? nie wiem co zrobić kto powinien diagnozować...lekarz ogólny mówi że jak jest złamanie żebra to musi boleć...ale ja mam wrażenie że to nie ten sam bół i to nie jest od żebra...żebro boli inaczej. mam zaburzenia rytmu serca...a upłynęło już 3 mce jak pisałem na początku.....do kogo jakiej specjalizacji lekarza pójść??? czy to właśnie pulmonolog od płuc czy chirurg czy inny specjalista??ogólnie czuje się tak jak bym miał 20 lat więcej, gdybym zaczął biegać to pewnie po 100 metrach byłbym tak zmeczony jak kiedyś po 500 metrach...zero kondycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×