Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

zaciek /ropień w,okolicach pępka


Gość kacper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od 9 listopada zaobserwowałem wyciek,ropy o nieprzyjemnym zapachu z pępka po dwóch,dniach udałem się na sor pani doktor stwierdziła że to zapalenie pępka i przepisał dalacin jednak po kolejnych dwóch dniach we wtorek przestało lecieć z pępka i zacząłem coraz silniejszy ból odczuwać i strasznie,nabrzmialy brzuch oraz trudności z oddawaniem kału bądź samym,puszczaniem gazów.we wtorek pani na chirurgii podotykala brzuch jakaś substancje do pępka na.patyczki zapodala i kazała na kontrolę przyjść. W środę pojechałem,na sor przyjął mnie lekarz chirurg (zrobiłem wcześniej na.własna rękę usg i wykazało zaciek o wym 42x24 mm)  stwierdził że jak,się samoczynnie.nie wchłonie to mam w piątek przyjść tj wczoraj. Bylem wczoraj i lekarz bardzo boleśnie ponaciskal mnie i stwierdził że chirurgicznej ingerencji nie ma potrzeby robić i dostałem buscopan rozkurczowe. Jednak nic się nie zmienia nadal boli trudności mam z funkcjonowaniem przez to i podlamuje się bo nie wiem co mam dalej,zrobic. Chyba antybiotyk po prawie tygodniu powinien zadziałać. Proszę o pomoc,/rade. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, od jakiegoś czasu sączy mi się w pępku wydzielina o brzydkim zapachu,ponadto pobolewa mnie brzuch w okolicach pępka,który od środka nabiera czerwonej barwy. Ból zwiększa się wraz z większym naciskiem na to miejsce, byłam na sorze i chirurg zrobił mi podstawowe badania krwi,moczu i usg- wszystko wyszło w miare w porządku i temat niestety chwilowo się zamknął. Nie wiem gdzie skierować się z tym o pomoc.😪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×