Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kamil

Nerwowosc, kołatania serca

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamil

Witam . Od ponad roku biore concor cor ze względu na kołatania serca. 1,25 był za słaby więc brałem 2,5 mg po roku czasu kołatania wróciły , czuje się nerwowy oslabiony. Czy jest to możliwe zwykłym spadkiem potasu i magnezu ? Ponieważ miewałem takie problemy ale od 3 dni uzupełniam te braki i dalej czuje nerwowosc i kołatania , czy jest możliwe żeby dawka 2,5 przestała działać ? A ja jeszcze nie dawno chciałem ją zmniejszyć ponieważ bylo dobrze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej

Bralem nawet 5. Miałem stres więc dodatkowo lekarz zapisał na uspokojnie xanax .Puls przez kilka dni mialem 116 i po xanax spadł i zacząłem dobrze spac. Obecnie biorę incedentalnie con cor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×