Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwny ból pleców


Gość Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem z odcinkiem lędźwiowym od miesiąca czasu daje o sobie znać , głównie przy schylaniu i siedzeniu. Mam pracę siedząca wiec pomyślałem że ćwiczenia pomogą, otóż pomagają ale tylko w tym momencie kiedy plecy są ' rozgrzane ' potem ból wraca , raz mniejszy raz większy ale głównie wtedy kiedy się nachylam, żadne maści ani tabletki typu opokan nie pomagają na długo , czy dłuższe i mocniejsze ćwiczenia pomoga czy to jednak nie wina mojego lenistwa 😆.  Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krystyian282

Być może wykonujesz ćwiczenia, ale nie są one skuteczne, bo robisz je źle. Nie dają efektu na przyszłość. Zaleciłbym wizytę u fizjoterapeuty, który nauczy cię ćwiczyć, poza tym może przyda się terapia manualna, żeby ćwiczenia były skuteczniejsze. Mogę polecić Rehapro, gdzie sam chodziłem i dowiedziałem się tego co teraz mogę przekazać innym. Ale wybierz najlepszego specjalistę ze swojego miasta i będzie dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2018 o 12:12, Gość krystyian282 napisał:

Być może wykonujesz ćwiczenia, ale nie są one skuteczne, bo robisz je źle. Nie dają efektu na przyszłość. Zaleciłbym wizytę u fizjoterapeuty, który nauczy cię ćwiczyć, poza tym może przyda się terapia manualna, żeby ćwiczenia były skuteczniejsze. Mogę polecić Rehapro, gdzie sam chodziłem i dowiedziałem się tego co teraz mogę przekazać innym. Ale wybierz najlepszego specjalistę ze swojego miasta i będzie dobrze. 

Możesz mieć rację, dasz namiary na ten gabinet Rehapro? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×