Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Elwira

Niedoczynnosc tarczycy HASHIMOTO i kamienie w woreczku zolciowym

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Mam 22 lata lecze sie na niedoczynnosc tarczycy przy tym hashimoto a oprocz tego okolo trzech miesiecy temu zaczelam dostawac bole ktorw utrzymywaly sie do kilku godzin i zadne leki nie dzialaly. Po 2 tygodnich poszlam na usg okazalo sie ze mam kamienie noo i tu jest problem tak mi sie wydaje bo raz mi odmowiono zabiegu poniewaz moja Pani doktor endykrynolog skierowala mnie do kliniki endykrynologicznej z podejrzeniem wrodzonego przerostu nadnerczy bo wychodzily zle wyniki. Czekalam na ta wizyte okolo 2 miesiecy w tej klinice. W tym czasis mialam ostre zapalenie trzustki lipaza wynosila 2881. Przy tym wszystkim schudlam okolo 20 kg i przy wynikach w tej klinice okazalo sie ze wyniki wszystkie wrocily do normy i problem byl przez nadwage. A teraz juz wyniki wysztko ok oprocz tsh ktore dzisiaj wynioslo prawie 6 a 11 listopada mam zaplanowany zabieg i nie wkem co mam zrobic bo to juz nie dlugo. Chirurg u ktorego bylam powiedzial ze nie ma na co czekac bo zapalenie trzustki bedzie wracac i wlasnie przez ten wynik nie zgodzi sie enastozjolog na narkoze ?? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.