Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból podbrzusza po masturbacji


Gość Julita

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli masturbacja nie polegała na głębokiej penetracji pochwy wibratorem lub innymi przedmiotami wkładanymi głęboko do pochwy to raczej nie ma związku z tym, że się masturbowałaś i ból podbrzusza nie powinien być tym spowodowany. Co innego jeśli rzeczywiście doszło do głębokiej penetracji to ból podbrzusza może być spowodowany  masturbacją i należałoby udać się do ginekologa w celu sprawdzenia czy nie nastąpił jakiś uraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stary kawaler

ja masturbuje się  już nałogowo , próbowałem wyjść z tego nałogu onanizmu , ale nie dałem  rady , już  myślę o radykalnym  posunięciu żeby dać sobie usunąć jądra , ale mało jest informacji  w internecie  o tym , czy  jak zostanę wykastrowany  przestane się już onanizować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dobry ziomal

 

W dniu 1.10.2018 o 22:30, Gość stary kawaler napisał:

ja masturbuje się  już nałogowo , próbowałem wyjść z tego nałogu onanizmu , ale nie dałem  rady , już  myślę o radykalnym  posunięciu żeby dać sobie usunąć jądra , ale mało jest informacji  w internecie  o tym , czy  jak zostanę wykastrowany  przestane się już onanizować .

W tym kraju nikt ci nie może tego zrobić z tego powodu, bez względu na to kto każe ci przestać; nawet kastracja zaś nie hamuje popędu w 100 %. Specjalista fo spraw uzależnień (katolicki jeśli zależy ci też na wierze) to dobre rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×