Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość iwona

Ból biodra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość iwona
Witam, jestem w następującej sytuacji: kilka lat temu podczas II ciąży pojawił się u mnie ból dolnej części kręgosłupa promieniujący do biodra, po szczęśliwym porodzie udałam się do chirurga ortopedy, który po zbadaniu i rtg stwierdził, że lewą kość biodrową mam dłuższą o ok. 8 mm i ma tak 30% ludzi; skierował mnie na prądy i coś tam jeszcze i na jakiś czas pomogło, w międzyczasie miałam też kilkakrotnie masaże, po których czułam sie dobrze przez kilka miesięcy każdorazowo, ale teraz ból biodra pojawił sie po miesiącu od ostatniego zabiegu i jest nie do wytrzymania, nigdy wcześniej nie był tak intensywny - czy może to oznaczać, że moje biodro jest na wykończeniu i czeka mnie wkrótce np. endoproteza? czy w wieku 35 lat mam zostać inwalidką?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trzeba w tej sprawie skonsultować się ponownie z ortopedą. Może trzeba będzie wykonać ponownie kontrolne zdjęcie RTG i zadecydować co dalej. Trudno mi cokoliwiek więcej napisać bez badania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.