Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Irena

Ból na końcu kości ogonowej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Irena
Bardzo mnie boli kość ogonowa około 1,5 roku , poszłam do lekarza rodzinnego z problemem dostałam skierowanie do chirurga . Chirurg kazał mi zrobic zdjęcie rengenowskie i przeprowadził mi badanie jelita grubego i nic nie znalazł a kość ogonowa mnie coraz bardziej mnie boli. Jakie badanie trzeba zrobić żeby dowiedzieć się że może być to naprzykład torbiel włosowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Aby stwierdzić, że jest torbiel włosowa wystarczy zwykłe badanie chirurga ręką. Nie wiem jaki jest wynik RTG. Często ból kości ogonowej związany jest ze zwyrodnieniem końcowego odcinka kręgosłupa lub skrzywieniem kości ogonowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola
mialam ten sam bol, strasznie bolala mnie ksoci ogonowa nie moglam siadac chodzic, sprawialo mi to coraz bardziej problem z poruszaniem. zaczelo sie od lekarza rodzinnego reumatologa ortopedy chirurga no i skonczylo na neurochirurgu. po zrobieniu podstawowych badan nie dalo sie nic stwierdzic. pewien madry lekarz skierowal mnie na rezonans okazalo sie ze mam na kregosluie torbiele. bol spowodowany promieniowaniem do kosci ogonowej. Po wielu tygodniach rehabilitacji bol miną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aga
boli mnie kosc ogonowa juz 3 miesiące-co to jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aaaaaaaaaa
mnie też boli kość ogonowa Ból ten nasila się z dnia na dzień coraz bardziej co mam brac za leki albo masci?prosze czekam na odpis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.