Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Anonim84

Spuchnięty penis u podstawy.Proszę o pomoc.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonim84

Witam od pewnego czasu mam problem, mój członek jest spuchniety u podstawy,  jednej nocy przekrecilem sie kiedy byl  podaczs wzwodu  i poczułem ból od tego czasu jest opuchlizna u podstawy  , bylem u urologa ale podczas wizyty byl skurczony i nie bylo widac żadnej opuchlizny  lekarz  powiedzial ze wszystko jest w normie *jego zdaniem , ja oczywiscie wyjasnilem ze nie zawsze to widac , skierowal mnie na usg , z usg również wyszlo ze wszystko w normie , nie wiem co mam zabardzo robic  na poczatku tego urazu mialem niewielkie probelmy z oddawaniem moczu obecenie bardzo rzadko albo wcale , PSA dodam że również mam w normie , stulejki tez nie mam , nie wiem jak sie pozbyc tej opuchlizny chcialbym aby znikła to wyglada tak że ze  u podstawy jest wyraźnie grubszy a troszke dalej juz normalny to wyglada poprostu nienaturalnie że u podstawy jest dwukrotnie  grubyszy a wyzej o polowe węższy   , prosze o jakies  sensowne  rady  bede bardzo wdzięczny bo skończyły mi sie juz pomysły... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość adiszachadi

hmmm a a możesz sobie zwalić konia? Jeśli tak to nie jest źle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.