Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marzusia

Antykoncepcja po zabiegu usunięcia worczka żółciowego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marzusia
Parę dni temu miałam usunięty woreczek laparaskopowo.Cztery dni przed zabiegiem miałam miesiączę i zaraz po niej zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne(microgynon 21) a w dniu zabiegu i następnych dni już tych tabletek nie brałam. Teraz jestem cztery dni po zabiegu i dostałam miesiączkę czy to jest normalne czy powinnam się zgłosić do lakarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stapler
Obecne krwawienie miesiączkowe może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi z powodu zaburzeń w przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych oraz samym stresem operacyjnym. Jeśli w przeciągu 5-7 dni miesiączka samoistnie nie ustąpi lub krwawienia będą obfite radzę skontaktować się natychmiast z ginekologiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×