Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

jak pozbyć się bólu kręgosłupa


Gość pomoc2018

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym się podzielić i udostępnió każdej cierpiącej osobie moje doswiadczenie i wiedzę na temat pozbycia się bólu kregosłupa. Wiedzę i doświadczenie zdobyłem z konieczności, ponieważ jeszcze nie tak dawno temu moj dobry kolega z Polski byl  bardzo cierpiący, majac problemy z chorym kregosłupem, a dokładnie ucisk na nerw tzw. zespół korzeniowy lędźwiowy. Wielomiesięczne konsultacje lekarskie i terapeutyczne nie przynosily poprawy, a wręcz przeciwnie.

Wydał mnóstwo pieniędzy, bo chcąc bez kolejek i „lepiej”, trzeba bylo za wszystko płacić.

Celem uzupełnienia i zrozumienia, dlaczego „udało” mi się przez przypadek znaleźć pozytywne rozwiązanie i pomoc, muszę dodać, ze od 39 lat mieszkam w Niemczech. W mojej domowej bibliotece znajdowała się książka, która zmieniła wszystko. Zapomniałem o tej książce, kupionej przed laty. Teraz okazała się bardzo przydatna.

Autor książki, znany na świecie niemiecki specjalista w dziedzinie leczenia układu kostnego a przede wszystkiem schorzeń kręgosłupa, opisuje sprawdzoną i jedyną w swoim rodzaju metodę, stosowaną w Jego Klinikach w Niemczech, która juz pomogła wielu osobom oraz memu koledze również.

Nie muszę dodawać, że metoda ta niestety nie jest w Polsce stosowana.

Nawiązałem kontakt z kliniką w Niemczech. Termin konsultacji wyznaczono za trzy dni.

Zaraz po konsultacji otrzymalismy dwa pierwsze terminy zabiegów w krótkich odstępach czasowych.  Zabieg trwał okolo 15 minut i jest praktycznie bezbolesny. Po zabiegu 20 minutowa obserwacja pacjenta i do domu.

W zależności od stopnia doleglowości, przewidywane są 4 do 8 zabiegów.

W przypadku mego kolegi juz po pierwszym zabiegu nastąpiła poprawa do tego stopnia, że nie musiał przyjmować od długiego czasu żadnych lekartw przeciwbólowych,bez których wcześniej po prostu „nie funkcjonował”.

Szukaliśmy możliwości leczenia na terenie Polski, lecz wszystkie nasze zapytania do wyspecjalizowanych klinik jak i konsultacje lekarskie sprowadzały się do oferowania koledze różnego rodzaju operacji kregosłupa, które:

- są metodami bardzo inwazyjnymi z negatywnymi skutkami ubocznymi

- nie gwarantują całkowitego wyleczenia

- związane z dużymi kosztami

- zwiaząne z bardzo długim okresem wyczekiwania na termin operacji

- długotrwałym, żmudnym i kosztownym okresie rekonwalescencji

 

Na koniec jeszcze mała dygresja: całkowity koszt leczenia w Niemczech sfinansowany zostal przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ) na podstawie dokumentacji oraz złożonego wniosku.

 

Zainteresowanym, chorym i cierpiącym osobom, chetnie wskażę drogę, która pomoże.

 

 jurasz1@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×