Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Demotywator21

Doświadczony 21 latek - problem z erekcją

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Demotywator21

Witajcie!

Mam 21 lat i problemy z moim penisem.

Uważam, że jestem doświadczony w sprawach łóżkowych, miałem 5 partnerek seksualnych, dwie z nich były moimi partnerkami dłuższy czas (rok i 3,5 roku).

Około 4 miesiące temu rozstałem się po tym 3,5 letnim związku. Już tam, po około 2,5-3 latach zauważyłem małe problemy ze sferą erotyczną. Z dnia na dzień coraz mniej chciałem się kochać, aż w końcu przerzuciłem się tylko na masturbacje.

Teraz też nie jest lepiej. Nie czuję dużej potrzeby seksu, ani masturbacji. Jednak kiedy dochodzi do zbliżeń z przyjaciółką, to przy jakichś pieszczotach, łapaniu za szyję, ocieraniu się o siebie czuję jak się pompuje mój koleżka. Jest to niestety chwilowe, dochodzi do zbliżenia i w takich pozycjach jak "na pieska" czy "na misjonarza" jest W MIARĘ ok... Gorzej jak próbujemy "na jeźdźca", wystarczy że się odwrócę na plecy - wtedy jestem w połowie wypełniony i z automatu opada po chwili. I tak jest cały czas. Już nie pamiętam kiedy erekcja była na sto procent. Nie powiem, strasznie mnie to irytuje, już nie chodzi tu o mnie, tylko o podarowaniu radości drugiej osobie.

Ten stan mogę opisać w taki sposób - penis przy jądrach jest wypełniony ale od połowy jest prawie że flakiem, wygina się i żołądź jest mięciutki... Muszę się nagimnastykować, żeby wypełnił się choć na chwilę, żebym mógł rozpocząć albo kontynuować penetrację.

Uważam, że w moim wieku powinienem chodzić nakręcony 24 godziny na dobę, a czuję się jak podstarzały facet, który widział już w życiu wszystko...

Nie odczuwam stresu przed zbliżeniami, jest to dla mnie naturalne, na nic nie choruję, uprawiam dużo sportu, trzymam zdrową miskę (zdrowa dieta, woda).

Jeśli chodzi o suplementy na erekcję, to jestem nastawiony do tego sceptycznie. Nie po to jest się młodym, żeby stosować coś takiego.

Czy miał kiedyś ktoś podobny problem i ma pomysł jak to rozwiązać? Chciałbym cieszyć się młodością, seksem, po prostu życiem.

Pozdrawiam serdecznie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Demotywator21

Odświeżam.

Czy ktokolwiek może coś poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.