Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość michal

Spuchnięcie pod główką penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michal
Mam problem poniewarz boli mnie pod glowka penisa i mi chyba spuchlo jak leko dotkne to mnie boli niewiem co zrobic mam 14 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno określić co się dzieje bez badania. Najlepiej z tym problemem udać się bezpośrednio do lekarza. Może to jakiś stan zapalny, uwięźnięty napletek???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michal
A nie masz przypadkiem problemów z odciągnięciem napletka z żołędzi? Podejrzewam, że masz problem który dotyka dużej części mężczyzn, a mianowicie powstała u Ciebie stulejka. Nie ma w tym nic złego ani nadzwyczajnego - dla medycyny nie jest to specjalnie groźne, ale radzę udać się do lekarza (urologa), ponieważ zlekceważenie tego może doprowadzić do powstania tzw. załupka, a to z kolei do martwicy prącia, co już jest niebezpieczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamil
Ja po 1 stosunku tez mi spuchlo pod glowka penisa i nie wiem co robic nie wiem czy to normalne po 1 razie troche sie obwaiam,napoczatku myslalem ze to normalne ale teraz mysle ze jest cos nie tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.