Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marek

Smarowanie żołędzi kremem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marek

Witam, czy można po codziennej kąpieli smarować żołądź penisa w całości przykrytą napletkiem kremem nivea takim najtańszym zwyczajnym za 4 zł? Od zawsze mam sucho pod napletkiem, lekarz powiedział że to normalne skoro całe życie tak mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maciuś

Witam.

Zobacz zdjęcia chorób męskich -->  bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bobo

Z mojego doswiadczenia6 mogę stwierdzić jedno, by kobieta miała komfort czystości penisa myje goprzed każdym zbliżeniem, jest wspani ala żel firmy zieja. Serdecznie polecam a pani która  będzie go używać będzie miała komfort czystości 0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bobo

Do młodych nie należę dawno, lecz ja uważam że kobiety dziewczyny są w zdecydowanej większości bardzo czyste, dbają o intymne części ciała, w przeciwieństwie do facetów. Nie spotkałem kobiety by przy stosunki lub lizaniu muszelki miałem odczucie nie świeżości, odwrotnie pachniały wspaniale. Dlatego mocno dbam o mojego peniska by był zawsze pachnący i świeży. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.