Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość ADAM

Żółte warstwy pod skórą penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ADAM
Mój pooblem jest taki mam stulejke niechce powiedziec o tym rodzicm ale chyba bede musiał ale mogę zdjąć skure z penisa do powinego stopnia i w okolicy szyjki zołędzie pojawiły sie osad cos w styly warstwy brudu lub czegos wie ktos moze jak to usunąć ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trzeba dokładnie namoczyć ta mastkę, bo tak się ten brud nazywa i używając np. olejku dla dzieci delikatnie gazikiem ją usunąć. Problem stulejki należy rozwiązać definitywnie przez zabieg. Wtedy nie będzie problemu z mastką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość JA
A co do tej stulejki jak wygląda operacja czy to jest bolesne i czy to duzy zabieg czy rach ciah i po ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość matt
mi od tygodnia wychodzi takie żółte coś z pod skóry penisa i w dodatku to śmierdzi co to może być czy to ta S T U L E J K A i jak to można zwalczyć ??? Proszę o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Janusz
A teraz ja mam małe pytanko: Co to jest ta mała linka łącząca skurkę z żołędziem?? Czy to mi jakoś zagraża?? Co z tym zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość treser
Do lekarza trzeba iść dużo zdjęć http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.