Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Penis we krwi po stosunku


Gość Krystian

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krystian

Witam mam problem z penisem. Otóz wczoraj wraz z moją dziewczyną uprawialiśmy stosunek i podczas jego poczułem silne jakby ukłucie czy zerwanie poczym zorientowalem sie ze mój penis jest caly z krwi. oczywiscie krew przestala leciec. i jakby wszysto jest wporzątku. Prosze o odpowiedz co mam robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Pewnie doszło do naderwania wędzidełka. Zwyle w takiej sytuacji dochodzi właśnie do krwawienia. Należy udać się do chirurga, a by ocenił jaki jest stopień naderwania i jakie leczenie zastosować. Dalsze naderwanie może doporowadzić do całkowitego zerwania wędzidełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam My też niestety mieliśmy z mężem taką sytuację - tylko mąż do lekarza nie chce iść, chociaż go o to proszę. Jakie są konsekwencje całkowitego zerwania wiązadełka? Dodam, że u nas krew długo leciała tego samego dnia i nazajutrz wieczorem parę kropel na bieliźnie też było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj w nocy ja z moim chłopakiem też tak mieliśmy. Gdy doszło do stosunku to po jakiś 10min bolał go członek i krew mu leciała. Prosiłam go by poszedł do łazienki zobaczyć co się dzieje. Powiedział, że mu się coś oderwało i, że to go boli. Krew stopniowo przestała lecieć, gdy poszedł spać i jak się obudził to przestało, ale go bolało. Mam nadzieję, że mu się zagoi to, bo do lekarza też nie chce iść. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z moim chlopakiem tez mamy problem tylko to już się stało jakiś czas temu że krew mu zaczeła lecieć . I teraz za każdym razem przy jakimś bliższym zbliżeniu lub lodziku mu leci . To co to sie samo zagoi tylo musimy przez jakis czas abstynenCje seksualną utrzymać czy jak ? Bo sie martwiee . :) pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam chyba podobny problem natomiast nie zauwazylem naderwania wezidelka.Wczoraj kiedy zaczynalismy z dziewczyna sie kochac ocierala sie o mnie mialem ubrane jeansy. Podniecilem sie i wydaje mi sie ze zranilem sie o zamek w spodniach kiedy zauwazylem krew to tryskala juz ona z penisa jak z fontanny, kiedy opadl krwawienie ustalo w jednej chwili. Podczas oddawania moczu nie widac krwi wiec zauwazylem ze tylko podczas podniecenia, minimalna erekcja i juz zaczyna wyplywac krew. Czuje takie pieczenie w napletku wiec napewno tam jest ta rana. Mam pytanie czy nalezy sie z tym udac do lekarza czy poprostu czekac az sie to zagoi? Ta rana bedzie sie wewnatrz znajdowac wiec nie ma mozliwosci zeby ja obserwowac. Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeżeli to się powtórzy bynajmniej w moim przypadku to się powtórzyło czy da się temu jakoś zapobiec o wizycie u chirurga mogę zapomnieć z powodu że mam 17 lat (w lipcu) i nie chcę mieszać rodzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To , że masz 17 lat nie oznacza że nie możesz iść do lekarza. Lekarzy obejmuje tajemnica i jeśli sobie nie życzysz sobie aby lekarz powiedział komuś z rodziny to nie może tego zrobić. Ja z chłopakiem miałam taka samą sytuacje i zagoiło mu się to. Nie można temu zapobiec tak mi się wydaję przynajmniej. Nie przejmuj się, napewno wszystko bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez miałam taką sytuacje w sobote robilismy to z chlopakiem i po chwili mowi do mnie ze go boli i zaświecił światło i miał pełno krwi na rece i mówił ze mu sie coś oderwała wczoraj jeszcze go bolał jak szedł do ubikacjii... Bardzo sie boje o niego nie wiem dokładnie co mu sie mogło stać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mialam taka sytuacje kiedy kochalam sie z mezem podczas wytrysku wyleciala tez krew niewiem czemu nieskarzyl nigdy sie na jakies dolegliwosci krocza marwie sie a do lekarza niema mowy zeby poszedl. czy to jakis znak choroby czy to normalne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj miałam taką samą sytuacje. Przestraszyłam się nie miłosiernie. Kochaliśmy się z moich chłopakiem i gdy zeszłam z niego zobaczylam krew na udach jego ciele i penisie. Przestalismy bo nie wiedzieliśmy co się dzieje, myślałam, że może dostalam przedwczesnej miesiączki. Po jakiś 2 godzinach próbowaliśmy pozycji 69 i historia się powtórzyła z tym , że okazało się ze krew leci z jego penisa. Nie było jej mało, wręcz się z niego lało. Czym to jest spowodowane? może za szybko? albo za mocno ? Jak długo się to goi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dzisi pod czas stjosunku z moją dziewczyną zaczoł boleci mnie penis po czym zauwazylem ze bardzo krwawi po około 2 min przestała lecieci co mam robic jak to wyleczyci i czy nie za dlugo mi leciała krew prosze o jakomsi odpowieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wilkupwz

Witam miałem ten sam problem podczas wkładania penisa w waginę poczułem dziwny ból ale się zbytnio nie przejąłem po skończeniu stosunku zobaczyłem krew lecącą z penisa i byłem w szoku bo głębiej analizie zobaczyłem że się coś urwało obok żołędzia jaką żyłka Mam nadzieje że się zagoi do piątku hehe *] pozdrawiam ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś podczas loda dziewczyna zerwała mi wędzidełko za mocnym ruchem reki, poczułem ból a potym duza ilość krwi której nie dalo rady powstrzymać ... ( jestem aktualnie na szkoleniu medycznym i opcja szpitala odpadła ponieważ moi instruktorzy sa na SOR i wolał bym nie widzieć ich spojrzeń na zajęciach *) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój problem do tyczy naderwanego wedzidełka u męza z tym ,że zorientowalismy sie dopiero pa jakims czasie po stosunku. to było wczoraj wieczorem. krew przestała mu leciec juz wczoraj. ale problem z tym ze mąż byl dlugo we mnie i ja od wczoraj mam plamienia na wkładce. czy to sa pozostałosci krwi z jego penisa? czy cos mi grozi? czy poprostu pochwa sama sie oczysci z wczorajszej krwi mężą? prosze o szybka odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,mam rownież nie fajną sytuację z chłopakie poniważ ;  gdy zaczynamy się kochać i wyjmie członka momentalnie pojawia się krew i martwimy się czy to odemnie czy od niego oboje nie odczuwamy żadnego bólu .

;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×