Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Magda

Po histeraktomii

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magda
Czy to normalna procedura ze po operacji usuniecia macicy pacjentka jest budzona na stole operacyjnym i proszona o przemieszczenie sie na lozko, na ktorym jest transportowana (kilka minut) na sale?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lena
Jestem 8 dni po takiej samej operacji i tez tak miałam. Wybudzono i poproszono abym sama przesuneła się na łózko. A wokoł stały pielęgniarki i wcale mi nie pomogły. Sd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dzień
A co?Mialy wziac na rece i przeniesc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anka
Miałam operację 3 tygodnie temu. Wybudziłam się na sali wybudzeń. Ktoś mnie wcześniej przetransportował z sali operacyjnej. Po jakiejś godzinie kiedy zaczęłam się wybudzać pielęgniarka pomogła mi wstać z łóżka i przewiozła mnie na salę. Wszystko powoli, bez pośpiechu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bajka
Mam pytanie .Jestem juz 8 tyg po operacji i w jednym miejscu nie chce mi się goic rana,nic mi nie cienkie lelarz powiedział ze tak czasami bywa i u niektórych pachetek tak jest czy to naromalne.Juz czasami niemam siły bo strasznie się martwicę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.