Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Robert

Szczypiący worek mosznowy po operacji przepukliny pachwinowej prawostronnej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Robert
Witam. Piszę do Państwa z takim problemem : Tydzień temu miałem operację przepukliny pachwinowej prawostronnej. Z tego co przeczytałem we wcześniejszych pytaniach i odpowiedziach, wiem, że ból jąder to normalna rzecz po takiej operacji. Mnie również boli prawe jądro. Ale coś jeszcze. Otóż nie boli mnie blizna po operacji (jestem 1 dzień po ściągnięciu szwów) ale strasznie SZCZYPIE mnie worek mosznowy po prawej stronie, nad prawym jądrem. Chciałbym się dowiedzieć czym to jest spowodowane i czy są np. jakieś kremy czy maści na to szczypanie. Gdy siedzę bólu nie odczuwam ale gdy wstanę jest nie do zniesienia i przez to właśnie nie bardzo mogę chodzić, a wiem też, że po takiej operacji należy dużo się ruszać. Mnie to szczypanie worka ogranicza w chodzeniu. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Na pewno z tym problemem należy udać się na kontrolę do chirurga celem oceny obecnego stanu. Trudno mi cokoolwiek więcej napisać i doradzić bez badania. Bóle jądra, dyskomfort, pieczenie i szczypanie dość często występują po takim zabiegu. Jednak takie dolegliwości powinny ustępować w miarę upływu czasu. Jeśli są nasilone należy skonsultować się z lekarzem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maciek
Czy pomogla jakas kuracja? Mam identyczne objawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość juzek
mnie tez strasznie szczypie ból do niewytrzymania jakby zelazko paliło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.