Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marlena

Długa operacja na przepuklinę pachwinową

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marlena
Zastanawiam sie nad takim pytaniem, które już dawno powinnam zadać. Jak miałam prawie 8 lat miałam operacje na przepuklinę pachwinowa i pępkową. operacja trwała 4 godziny (pachwinowa) ponieważ jajnik zaczęło wciągać albo coś w tym rodzaju dlatego się tak niby przedłużyło mam wypis ze szpitala z tamtych lat. Czy jest coś takiego możliwe? Aby taki zabieg trwał tyle czasu? Wspomnę, że przepuklina jest u mnie w rodzinie co pokolenie ale nie było jeszcze takiego przypadku!. Operacje druga miałam w wieku 14 lat i nie było żadnych powikłań. Trwała 0.5 godziny i było wszystko ok. Dlatego też zastanawia mnie ten czas operacji pierwszej było też mówione, że nie będę mogła mieć dzieci. A urodziłam córeczkę i martwie sie aby i ona nie miała takich problemów z poważaniem Marlena

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Oczywiście zabieg plastyki przepukliny może trwać różnie długo nawet 4 godziny i dłużej. Wszystko zależy od warunków anatomicznych, problemów technicznych (czy jest duży worek przepuklinowy, czy w zrostach, jaka jest zawartość worka, czy w zrostach, jaka jest jakość tkanek - powięzi). Jeśli nie ma Pani wznowy przepukliny znaczy, że zabieg wykonany był w sposób nadwyraz prawidłowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.