Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mariusz

Zmiana na penisie - wybrzuszenie, pęcherzyk wielkości 1 cm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mariusz
Od dłuższego czasu posiadam pod penisem z prawej strony wybrzuszenie, pęcherzyk, czy wrzód wielkości 1 cm. Jest ono koloru szarego. Nie odczuwam żadnego bólu, problemu w uprawianiu seksu. Zmiana ta wyrażnie odstaje od skóry penisa. Bardzo proszę o pomoc. Czy może to być niebezpieczne? Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej żeby takiej zmianie przyjrzał się lekarz. Zmiana pęcherzykowa może być spowodowana zakażeniem wirusowym lub bakteryjnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mariusz
rozumiem. czy jest to niebezpieczne jeśli np. mam to już naprawdę długo. wcześniej było koloru czerwonego, teraz szarego. nigdy nic z tym nie robiłęm. teraz zaczynam się poważnie bać czy to nie jakiś rak... :( Mam tro już niestety kilka lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Jeśli zmiana taka już jest tak długo i nie reaguje na leczenie może być podejrzana o proces nowotworowy. Najlepiej w tej sprawie skontaktować się z dermatologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość romek
dzien dobry ostaniao zauwazyłem na penisie mała kroste pikaca jakby krater i taka sama na mąsznie nie wiem co to jest piecze jak po optarciu co mam robic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.