Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość MAT.

Przepuklina pachwinowa a bóle brzucha, wzdęcia, zgaga i zaparcia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MAT.
Mam 30 lat. mój problem jest taki:od około 12lat mam przepuklineę pachwinową lewostronną,dotychczas była wypukła i mi nie dokuczała.od jakiegoś czasu jest nie widoczna,ale za to mam bóle brzucha,wzdęcia,zgagę i czasami zaparcia.dodatkowo pojawiły się bóle w klatce piersiowej, nie wiem czy są z tym problemem związane. Proszę o radę.Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Przepuklinę na pewno należy zoperować. Operacja jednak może nie przynieść ulgi, gdyż dolegliwości, które Pani opisuje są raczej związane z patologią w zakresie żołądka, przełyku lub dwunastnicy. Dlatego radziłbym na początku wykonać USG jamy brzusznej oraz gastroskopię. O tym jednak musi zadecydować lekarz prowadzący.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość filip
ja mam to samo tylko ze mam przepuklinę od miesiąca i mam takie same objawy jak pan byłem juz u kilku lekarzy od chirurgów do gastrologów i kazdy mówi ze to od przepukliny ponieważ przemieszczają się organy strasznie się martwię że to coś innego ? czy pomogło panu po operacji czy dowiedział się pan co to jest ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.