Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Opuchnięta skóra na penisie i dyskmofort


Gość Mateusz_ Wa-wa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz_ Wa-wa

Od około 3 tygodni mam delikatnie opuchniętą skórę na penisie i jakby odrobine ciemniejsze żyły. Byłem u lekarza domowego ale stwierdził, iż nie ma niepokojących zmian. Nic mnie nie boli przy oddawaniu moczu, nie piecze ani nie ma innych niepokojących objawów. Myślałem, że może mnie gdzieś zawiało i samo przejdzie lecz na razie nie widać poprawy. Całkowicie zaprzestałem dotykania penisa w tym okresie i masturbacji. Parę dni temu na próbę chciałem sam podnieść/ postawić penisa i poczułem lekki dyskomfort z lewej strony na dole penisa jakby to wychodziło z początku i kończy się parę cm. &#8222*po wyjściu penisa z worka&#8221*. Gdy samoczynnie doprowadzam się do erekcji to nie ma żadnych problemów i mogę nim ruszać bez dyskomfortu. Czasami jak leżę i nic nie robię to też odczuwam ten sam dyskomfort jakbym &#8222*chciał postawić penisa&#8221*. Nie jest to ból, nie nasila się a gdy nie dotykam go to wszystko jest ok. Chciałbym dodać, iż przed tą sytuacją zawsze bardzo często i bardzo długo się masturbowałem bez orgazmu więc parę godzin dziennie czasami penis po prostu &#8222*stał&#8221* i nie dawałem mu opaść. Czasami penis też był opuchnięty lecz nie towarzyszyły temu żadne inne dolegliwości i po parunastu dniach wszystko wracało do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×