Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból pleców, podbrzusza i stópy


Gość izabela225

Rekomendowane odpowiedzi

Gość izabela225

Witam. Mam 20 lat. Wszystko zaczęło się kilka miesięcy temu od bólu kręgosłupa. Występował on tylko po całym dniu kiedy kładłam się spać. Wtedy następował silny ból w odcinku lędźwiowym. Powodował uczucie sztywnięcia i ścierpnięcia. Promieniował również na biodra. Trwał ok kilku minut następnie ustępował. Jednak po jakimś czasie ból zaczął towarzyszyć mi również po przebudzeniu się( głównie uczucie ścierpnięcia). Niedługo po tym ból zaczął pojawiać się również w trakcie dnia, szczególnie w trakcie pracy np. Po kilku godzinach roznoszenie towaru lub siedzenia w jednej pozycji lub po prostu chodzenia. Dodatkowo obecnie często występuje ból po prawej stronie w okolicy nerki. Jest on również intensywny,skupiony w jednym miejscu, powoduje uczucie gorąca w miejscu występowania. Dodam również,że w międzyczasie występowały bóle nóg szczególnie ud, ostatnio jednak czuję kiedy bolą mnie plecy to boli również prawa stopa, i również jest ścierpnięta i kiedy chcę ją zwyczajnie wyprostować sprawia ból. W ostatnim czasie pojawiają się również bóle podbrzusza i uczucie wzdęcia. Co to może być? Z upływem czasu pojawia się coraz to nowy niepokojący objaw. Dodam że trwa to już ponad pół roku. Z góry dziękujędziękuję za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×