Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Grudka


Gość 96pati

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 9 dni temu, pod językiem pojawiła mi się maleńka,zupełnie bezbolesna grudka na na dnie żuchwy od strony wewnętrznej, tuż pod dziąsłem. Licząc właściwie nie wiem na co, trzeciego dnia od powstania guzka, docisnęłam go mocno. Nie polała się ropa,ale *rozpadł się*, a w trakcie przygniatania poczułam coś w rodzaju ucisku przy uchu i pod brodą. Zmiana zniknęła na chwilę, położyłam się spać. Rano w miejscu po guzku pojawiła się gula ok 2 cm, okrągła, miękka z twardymi,nieruchomymi grudkami, zjawił się też ból przy przełykaniu,ziewaniu, otwieraniu buzi. Po dwóch dniach przestało boleć w zasadzie, boli tylko pod brodą przy mocnym schylaniu głowy w dół. Czuję tego guzka cały czas pod językiem,jest nieco ruchomy,owalny poza twardymi fragmentami. Szperając w internecie natknęłam się na różne artykuły jednak żaden z nich nie odnosi się do tego co powstało w mojej jamie ustnej,bo ani *żabka* ani zapalenie ślinianki, nie pasuje opisem i wyglądem. Pasują jedynie wszelkiego rodzaju nowotwory, przez co nie mogę spać, martwię się i czuję,jak wrak człowieka. Niestety na wizytę u dentysty muszę jeszcze poczekać,to czekanie mnie zabije. Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×