Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krwawienie z odbytu


Gość Koleś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakieś 2 miesiące temu podczas wypróżniania zauważyłem krew na papierze jak i oblekająca stolec. Na papierze pojawiły się również skrzepy krwi. Zbagatelizowałem objawy, ponieważ myślałem, iż są to hemoroidy. Kupiłem czopki i maść ( bez wizyty u lekarza), krwawienie ustało lecz po miesiącu znów się pojawiło. Cały czas była to jasnoczerwona krew bez skrzepów. Skrzepy wystąpiły tylko jeden raz. Użyłem znowu maści, lecz dzisiaj znów krew się pojawiła. Od ostatniego krwawienia minęlo ok 3 tyg. Coraz częściej dolega mi swąd odbytu. Ok miesiąc temu miałem robione badanie krwi i wyniki wyszły bardzo dobre. Jeśli chodzi o te skrzepy to na internecie wyczytałem, iż możliwy jest rak odbytu. Co to może być? Dodam, że nie odczuwam żadnego bólu przy wypróżnianiu, praktycznie nie mam zaparć, konsystencja stolca jest różna natomiast barwa identyczna tzn brązowawa. Bóle brzucha rzadko się pojawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważa, że powinieneś udać się do lekarza... Skąd jesteś? Jeśli z Warszawy, udaj się do szpitala św. Elżbiety na Mokotowie. Znajduje się tam jeden z najlepszych oddziałów proktologicznych w Polsce. Wykonywano mi w nim zabieg gumkowania hemoroidów, dzięki któremu udało mi się rozstać z nimi na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×