Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Karolek

Zapalenie.gruczola.krokowego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolek
Witam bylem.u urologa.Stwierdzil mi ze.mam.zapalenie.gruczola.krokowego.Podczas sikania mnie nie piecze.jezeli masturbuje.sie.i.potem ide.sikac.dopiero zaczyna mnie.piec. nie mam w.ogole.erekcji.erekcja zdaza sie u mnie raz.na.jakis czas.czesto mam.erekcje jezeli przed.spaniem wypije.sobie.kilka.piw lub z.piec drinkow.rano wstane.erekcja jest.potem przez.caly dzien.jej.nie mam. Nie czuje takiego.parcia na.pecherz. od.3 lat.mam.czerwone.popekane zylki na.zoledziu pokazywalem.urologowi i powiedzial ze nic nie widzi. Mam.ich sporo . Podczas sexu nie czuje.zadnej.przyjemnosci. Moj mocz.tjb.smierdzial. czy te plamki na.zoledziu moga byc zwiazane z zapaleniem gruczolu ? prosze.przeczytac to co ja napisalem i prosze.o.jakies.porady

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Wizyta u doktora wskazana, tu znajdziesz zdjęcia chorób członka http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.