Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Otarty

Krwiak i jakby otarcie nie schodzi od miesiaca

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Otarty
Witam. Pare razy mialem juz po stosunku takiego krwiaka i goil sie bez problemu. Tym razem utrzymuje sie ponad miesiac. Z jednej strony ujscia cewki wyglada jak krwiak a zdrugiej jakby otarta skora na zoledzi. Nie boli nie piecze. Martwi mnie ta ranka jak otarcie. Nie chce sie odbudowac ten fragment. Prosze o rady. Pzdr. Ps. Link do zdjecia. https://m.fotosik.pl/zdjecie/70309528e03458d5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Otarty
Dodam jeszcze ze od paru dni zauwazylem w tym miejscu dwa malenkie jakby pecherzyki cos jak po oparzeniu pokrzywa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sder
Myślę, że trzeba iść do doktora na stronie dużo zdjęć chorób prącia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Robert35
Mam podobnie. Otarcie takie jak z ubytkiem tkanki czy cos. Nie boli. Nie piecze. Bardzo wolno sie goi. Zmniejszylo sie o polowe w 3 miesiace. Czy to normalne, ze ranki w takich miejscach goja sie tak dlugo?. Krwiak ktory byl tuz obok tez wchlanial sie wolno. Po kolejnej nocy z zona co prawda nabawilem sie kolejnego :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonimowy

Podbije temat. Wszystkie badania typu Hiv, Hpv itd zrobione. I nic. Tzn wszystko ok. A ranki jak były tak są. 3 lata. Trochę lepiej wyglądają ale są. Ręce mi już opadają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.