Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból i spuchnieta (twarda) strona po operacji przepukliny


Gość Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie We wtorek 29.05 ok. godziny 14 miałem operacje przepukliny pachwinowej (lewa strona) i tu moje pytanie... Po wybudzeniu ok. godz. 18 wszystko było ok (wymiotowałem tylko po narkozie z 7 razy) ale mogłem normalnie chodzić do toalety, choć trochę bolało. Dodam tez ze mam zrobione trzy małe nacięcia, pierwsze koło pępka ok 2cm drugie niżej ok 1cm i trzecie nad członkiem też ok. 1cm. Na drugi dzień po kontroli i śniadaniu zostałem wypisany do domu. Wszystko było ok przez 4 dni. Na piąty dzień opuchlizna zrobiła się większa i członek oraz moszna została pokryta kolorami tęczy. Noszę specjalny pas podtrzymujący moszne, robię okłady z rumianku i smaruje altacetem. Powoli opuchlizna i kolory zaczynają schodzić ale po operowanej stronie czuje coś bardzo twardego od członka aż do moszny i podczas chodzenia boli... czy to normalne ? Może coś poszło nie tak ? Trochę się denerwuje choć wiem że to dopiero tydzień od operacji. Sikam i oddaje stolec normalnie. P.s. Operacje miałem w Holandii bo tu mieszkam. Bardzo proszę o porade5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×