Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Aaga

Bezoperacyjne leczenie żylaków 

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aaga
Od kilku lat borykam się z problemem żylaków. W konuc postanowiłam coś z tym zrobić, bo nie tylko to nieestetycznie wygląda, ale też bardzo szybko *męczą* mi się nogi i często puchną. Boję się klasycznej operacji, więc pomyślałam, że może laserowe usuwanie żylaków będzie dla mnie lepszą opcją. Czy ktoś może mi powiedzieć, czy warto się zapisać na ten zabieg?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość milka
Moja mama miała ten zabieg i sobie chwali. Szczegółów za bardzo nie znam, więc byś musiała się skontaktować z dobrym lekarzem. Jeśli jesteś ze Skoczowa, to możesz iść tam gdzie moja mama, a mianowicie do AlfaMedycyna. Bardzo sobie chwaliła ten szpital. Pozdrawiam i zostawiam Ci linka, jeśli jesteś zainteresowana: http://alfamedycyna.pl/laserowe-leczenie-zylakow/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Umbra
Laserowa operacja jest również bolesna, o czym sama się przekonałam 4 lata temu. Jest też niestety mało skuteczna, bo żylaki wróciły do mnie po 3 latach od zabiegu laserowego. Na szczęście dorwałam maść Varipro od koleżanki, minęło 6 dni i pozbyłam się żylaków bezboleśnie *) Z tego co wiem jest trudno dostępna w sklepach, ale można poszukać w internecie *)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marek
Zgadzam się w 100%, Varipro jest bez dwóch zdań najlepszy na żylaki, gorąco go każdemu polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karol
zadzwoń sobie najlepiej tutaj http://www.proctomed.pl i umow się na wizytę ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Artur
Ale ściema.Żadne maści nie pomogą!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.