Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Tomografia komputerowa jamy brzusznej prywatnie w Lublinie


Gość Agnieszka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka

Chciałabym się dowiedzieć, gdzie można zrobić tomografię komputerową jamy brzusznej w Lublinie. Wolałabym zrobić to na nfz, ale nie dostałam skierowania ze szpitala, więc chciałabym zrobić ją prywatnie. Zapisano mnie na operację wycięcia pęcherzyka żółciowego. W rozpoznaniu napisano, że są to polipy w pęcherzyku żółciowym, ale nie robiono mi żadnych konkretnych badań poza usg (po którym stwierdzono, że wszystko jest w porządku) oraz badanie krwi i moczu. Ta diagnoza wzięła się praktycznie z powietrza. W szpitalu w Białej Podlaskiej wspomniano na początku o tomografii komputerowej, ale szybko zmienili zdanie, gdyż koszt jest za duży. Zapisano mnie natomiast na operację wycięcia pęcherzyka żółciowego na 29 kwietnia. A ja boję się, że może być ona zbędna, gdyż tak naprawdę nie wiadomo co mi jest. Dodam, że mam 64 lata i w tym wieku nie za bardzo przejmują się zdrowiem pacjentów w w/w szpitalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stappler

Tomografie komputerową można w Lublinie wykonać: Szpital MSWiA w Lublinie, ul. Grenadierów 3 (Rejestracja tel. 081 728 42 60 lub 728 55 96), Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie, Biernackiego 9 20-089 Lublin (tel.: 81 7402039), Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Dr K. Jaczewskiego 7, 20-090 Lublin (tel.: 81 747 75 11)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamilka75

w luxmedzie prywatnie zrobiłam po 3ech dniach. zależało mi na czasie więc nie mogłam pozwolić sobie na zwłokę. no i co... jestem po badaniu, wszystko dobrze i bez nerwów. polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×