Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kinga

Guzek na dłoni

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kinga
Witam:) na ręce koło nadgarstka mam jakiś mał guzek wyczuwalny, nie rośnie ale też nie maleje. boli gdy coś robie i jak piszę. a i zauważyłam ze mi troche palce u tej dłoni opuchły nie mocno ale pierscionków ktore nosiłam na tych palcach nie moge założyć a zawsze były dobre. cóż to może być??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To może być ganglion, tłuszczak. Najlepiej udać się do chirurga, który po obejrzeniu zmiany powinien ostatecznie rozpoznać zmianę na dłoni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kinga
też sie zastanawiałąm nad ganglionem ale jak widziałam zdjęcia to one są bardzo duże a ja mam prawie nie widocznego tylko jak zegnę reke to go widac i czuć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Natalia
To, że nie jest taki jak na zdjęciu- nie oznacza, że to nie jest ganglion. Naprawdę idź do lekarza, bo ja zwlekałam i jestem po operacji wycięcia gangliona śródręcza lewego i gdybym wiedziała, że tak będzie to szybciej zgłosiłabym się do chirurga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Basia
Mi pojawial sie taki guzek po czym znikal i nie byl tluszczakiem. Moj maz tez miewal takie guzki , widoczne glownie przy zgieciu reki tez znikaly samoistkie po kilku miesiacach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Basia
Mi pojawial sie taki guzek po czym znikal i nie byl tluszczakiem. Moj maz tez miewal takie guzki , widoczne glownie przy zgieciu reki i tez znikaly samoistnie po kilku miesiacach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zofia
Mam guzki chyba już w całej ręce,tak jakby na żyłach .nie wiem co to jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Taraaa
Guzki na żyłach to raczej nie są gangliony. Może skonsultuj to ze specjalistą. Ja gangliony usuwane miałam w klinice http://www.sport-med.pl Poszukaj tam kontaktu do doktora Jana Paradowskiego z Krakowa - to on wykonywał mi zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.