Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Radek 24

Kłucie w brzuchu, pachwinie oraz ból pleców w dolnej partii

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Radek 24
Witam! Chciałbym również opisać swój problem. Wszystko zaczęło się w pracy. Pracowałem wtedy jako kierowca busa w hurtowni budowlanej. Pewnego dnia przy załadunku odczułem straszne kłucie w prawym dolnym boku brzucha. Kłucie przechodzi w okolice jądra oraz pachwiny. Do tego dochodzi ból pleców, który na przemian z wymienionymi powyżej staje się nie do zniesienia. Od 4 miesięcy chodzę od lekarza do lekarza(Prywatnie). A oprócz tego korzystam z usług również prywatnie w Certusie. A wiec co zdiagnozowali lekarze. Pierwsza konsultacja. Czyli USG jamy brzusznej. Wątroba o prawidłowej, jednorodnej echogeniczności bez zmian. Pecherzyk zółciowy bez ech złogów. Drogi zółciowe nie są poszerzone. Trzustka śledziona o przekroju 90mm. przestrzen przyortalna i aorta prawidłowe. Obie nerki prawidłowej wielkosci. Układ kielichowomiedniczkowy nerki prawej jest nieco poszerzony w niej złog 4mm.gróczoł krokowy nie jest powiększony. Na przebiegu dróg moczowych nie stwierdza się złogów. Idąc tą drogą mówiono mi że to kamnica nerkowa. lecz ostatnio postanowiłem zmienić lekarzy i żeby stwierdzić konkretnie umówiłem sie do kolejnego urologa tzn pani urolog. Która stwierdziła że tak malutki złog... Nie jest w stanie udzielać mi takiego bólu. Przy okazji usg jąder, krótka rozmowa no i że prawdopodobnie może to być problem z kręgosłupem. Wiec chcąc nie chcąc udałem się do jednego z lepszych specjalistów. Który stwierdził. Nie zarobie na panu bo kręgosłup jest idealny... Co dalej? Czy to przepuklina? Ostatnio podnosząc fegę z ziemi zakuło mnie w okolicach jądra oraz pachwiny. Ból nasila się po jedzeniu. Gdy sporo chodzę i siedzę. Jak myślicie gdzie dalej się udać do chirurga? Pozdrawiam Radek24

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Radek 24
Zapomniałem dodać że sporo biegałem do tego czasu. Dziennie od 8 do 13km.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.