Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Złamanie otwarte z dużym uszczebkiem kości


Gość Boro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! Początkiem lipca uległem wypadkowi w którym ucierpiała najbardziej noga a dokładnie mówię to o złamaniu otwartym 2 stopnia ze zmiazdzeniem kości poduszka prawego. Przeszedłem operację tego samego dnia, gdzie została noga oczyszczona i skrócona na płytach ale z dużym uszczebkiem kości tak jakby wziąć i zrobić jednego dużego kęsa w jabłku minęło już od operacji dosłownie 3 miesiące a kość nadal się nawet nie połączyła, że sobą można powiedzieć na podstawie zdjęć rtg iż niektóre miejsca ciemniejsze zrobiły się bardziej jaśniejsze, cały czas zażywam leki i używam urządzenia, które ma wspomagać gojenie się kości (exsogen) i nic to nie pomaga dlaczego? Chodzę do lekarza ale nie mogę od niego nic wyciągnąć trochę mnie to irytuje bo to już trochę czasu minęło i nic się nie dzieje! Tylko zwleka mnie z operacją przeszczepu kości. Moje pytanie jak długo potrwa leczenie? Czy podczas przeszczepu jest ryzyko mówię o pobraniu z własnej kości nie implant? Czy kiedyś wrócę do moralnego trybu życia tak aby mieć pewność, że jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×