Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Tomek

Bolący guzek odbytu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomek
Witam mam 21 lat i mam problem związany z guzkiem na odbycie, czytałem już poruszane problemy ale chyba żaden nie odpowiada mojej dolegliwości a mianowicie,na odbycie co jakiś czas pojawia mi sie guzek ktory z dnia na dzien coraz bardziej mnie boli juz 2-3 razy nie mogłem wytrzymac i przebiłem tego guzka igłą od strzykawki, substancja znajdująca się w guzku była koloru ciemno czerwonego wręcz czarna i była gęstej konsystenji grutkowata, po ostatnim takim przypadku mam dolegliwości z biegunką która trwa jużok. 2 tygodnie i niewiem co robic aby przestala mi dolegac i co robic aby zapobiegać takim guzkom w przyszłości, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To mogą być żyalki odbytu. Najlepiej udać się do protkologa. Nie wolno przy takich guzkach samemu działać tylko udać się czym prędzej do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paweł
witam mam 28 lat od 5 dni cierpie boli mnie odbyt i nie moge spac wstac z łuzka bo boli to jakis nerw byłem w niepieckiej przychodni dali mi sastrzyk w pupe wczoraj na 7 godzin przestało i dzis byłem i tez mi dali i juz jestem jak nowo narodzony ból nie do opisania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pawewł
i guzek juz zniknoł ale jeszcze zobacze jutro tez mam dostac mam nadzieje ze juz po wszystkim bedzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.