Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość dusia

Ból pleców w okolicy nerek podczas schylania się

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dusia
Witam serdecznie. mam 17 lat i od jakiegoś czasu strasznie bolą mnie plecy w okolicy nerek podczas schylania się. ostatnio jak się schyliłam w pozycji jak do skłonu, normalnie wyprostować mogłam się dopiero po 2-3 minutach gdyż był to taki straszny ból. Proszę o poradę jak można uśmieżyć ból lub co z tym zrobić. (byłam u lekarza rodzinnego i stwierdził ze to typowy ból przy dorastaniu, i dał mi skierownie na rehabilitację- ćwiczenia korekcyjne, lecz to nic nie pomogoło).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Myślę, że trzeba zastanowić się nad ewentualnym wykonaniem RTG odcinka piersiowego kręgosłupa celem oceny jego stanu strukturalnego. O tym wszystkim jednak musi zadecydować lekarz prowadzący także co do zastosowania leków przeciwbólowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dusia
lekarz przepisał mi lek przeciwbólowy OLFEN 100 SR. fakt, pomaga ale na drugi dzień jest to samo. Prąszę o poradę co powinnam zrobić oraz dziękuję za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dusia
zapomniałam dodać ze na prześwietleniu w opisie miałam że mam lekkie skrzywienie z lewej strony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Takie objawy mogą występować przy dorastaniu, jeśli jestes wysoką osobą. Najlepiej unikać ćwiczeń i wykonywania wysiłku wymagających schylania się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.