Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Opasający ból pod piersiami


Gość Marta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Moje dolegliwości rozpoczęły się pieczeniem i bólem w dekolcie przemieszczającym się w stronę pach. Bolało mnie również gardło i później cała szyja. Następnie ból przesuwał się wzdłuż klatki piersiowej w dół, rozpychał się, kłuł miedzy piersiami a na koniec zlokalizował się jakby w poziomej linii tuż pod piersiami. Czuję wyraźną bolesna linię, jakby zciśnięcie sznurkiem tuż pod piersiami. &#8222*Sznurek&#8221* promieniuje na plecy. Dodatkowo zaczęły mnie boleć mięsnie na ramionach i na nogach. Ból przy głębszym oddechu bardzo mocny, pieczenie, kłucie. Czuję również pieczenie jakby głęboko w gardle. Pomagają leki rozkurczowe. Byłam diagnozowana kardiologicznie &#8211* bez uwag, larygologicznie- bez uwag, gastologicznie &#8211* gastroskopia wykazała Helikobakter i nadżerki dwunastnicy, kolonoskopia &#8211* bez uwag. Aktualnie jestem w trakcie eradykacji helikobakter. Konsultowałam się z pulmonologiem i neurologiem oraz ortopedą bez większych wniosków. Mam wykonaną tomografie klatki piersiowej ale bez kontrastu :( i rezonans kręgosłupa też bez kontrastu :( &#8211* wnioski z nich nie wskazują na takie objawy. Co jeszcze mogę zrobic? Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci polecić doraźnie posmarować się kremem znieczulającym swiss medical, który bardzo tanio można kupić na stronie naporost.pl ja kupiłam i jestem bardzo zadowolona. Wystarczy, że posmaruję bolące miejsce i po chwili ból przechodzi na długi czas. Działa lepiej niż tabletki przeciwbólowe, bo do miejscowo. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×