Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość paww

Bakteryjne zapalenie prostaty, a *schowane* jądra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paww
Witam serdecznie, od dłuższego czasu mam problem z całkowitym chowaniem się jąder do kanału pachwinowego. Początkowo myślałem, że to z zimna, jednak jądra są *podciągnięte* cały czas. Byłem z tym u urologa, który stwierdził, że to objaw bakteryjnego zapalenia prostaty. Jednak nigdzie nie znalazłem informacji o takich objawach przy zapaleniu prostaty, dlatego wątpię w skuteczność diagnozy mojego lekarza. Mam też duże problemy z erekcją, lekarz stwierdził, że to przez ucisk prostaty na nerw erekcji przy zapaleniu, ale na USG wyszło, że prostata nie jest powiększona. Często jednak mam dziwne bóle i kłocie w dolnej części pleców, a także wyciekanie moczu po zakończeniu mikcji. Kończę już trzecie opakowanie antybiotyku Xyvelam i nie ma żadnej poprawy. Bardzo prosiłbym o wszelką pomoc i sugestie oraz czy powyższe objawy związane ze *schowanymi* jądrami jednak występują przy bakteryjnym zapaleniu prostaty. Czy taki objaw może też wskazywać na inna chorobę? Serdecznie dziękuje i pozdrawiam, Paweł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Wizyta u doktora wskazana, tu znajdziesz zdjęcia chorób członka http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość WilliamTeals

Greetings! I know this is kinda off topic nevertheless I'd figured I'd ask. Would you be interested in trading links or maybe guest authoring a blog article or vice-versa? My site discusses a lot of the same subjects as yours and I feel we could greatly benefit from each other. If you are interested feel free to send me an e-mail. I look forward to hearing from you! Excellent blog by the way!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.