Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle


Gość Anka14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam wyniki rezonansu na poziomie Th11/Th12 i th12/L1 oraz L1/L2 centralno-lewoboczna progresja Tarczyn międzykręgowej z asymetryczną kompresją przestrzeni płynowej, L2/L3 centralno-lewoboczna progresja Tarczyn międzykręgowej z ograniczeniem przestrzenią płynowej imię wielkim ograniczeniem lewego otworu miedzykregowego,L3/L4 szerokopstawna protruzja Tarczyn międzykręgowej z uciskiem przestrzeni płynowej wraz z osteofitami powoduje obustronne ograniczenie otworów miedzykregowych,na poziomie L4/L5 centralno-prawoboczna protruzja Tarczyn międzykręgowej z uciskiem przestrzeni płynowej wraz z osteofitami powoduje obustronne ograniczenie otworów miedzykregowych w większym stopniu prawego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Cię boli to możesz posmarować się kremem znieczulającym swiss medical. Poleciła mi go koleżanka i ja jestem bardzo zadowolona. Dodatkowo kupiłam na polecanej stronie naporost.pl i zaoszczędziłam dzięki temu kilka złotych, bo w aptece jest dużo drożej. Ale oczywiście z wynikami musisz udać się do lekarza. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anka dbaj o kręgosłup. Generalnie to musisz koniecznie iść do lekarza ze swoimi problemami, ale też trzeba dbać o kręgosłup każdego dnia, sama się o tym przekonałam... I przyznam szczerze, że nie ma to jak codzienna profilaktyka. Dostałam od męża fotel marki Mildis i choć nie byłam jakoś optymistycznie nastawiona, tak teraz nie wyobrażam sobie życia bez niego. Nie ma porównania co do tych zwykłych foteli, tu kręgosłup naprawdę jest w zdrowej pozycji, co pomaga na wszelakie bóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×