Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nie można ściągnąć napletka podczas wzwodu oraz ból przy dotykaniu


Gość Pezo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 17 lat. Mam problem z moim penisem. Kiedyś zobaczyłem, że mój penis jest inny niż te co widziałem. Myślałem, że z wiekiem to się zmieni ale jakieś 3 lata temu postanowiłem coś zrobić. Napletek nie schodził mi z żołędzia, więc podczas kąpieli zacząłem go zdejmować. Na początku trochę bolało ale teraz nie ma większych problemów, dopóki nie jest w wzwodzie. Wtedy już niestety jest problem bo nie mogę go ściągnąć. Pod spodem penisa czuje jak by coś *ciągnęło* ten napletek w drugą stronę i trochę boli. Wyczytałem, że to wędzidełko jest za krótkie. Czy jest może jakaś maść lub jakiś domowy sposób aby je rozciągnąć? Udanie się do urologa to ostatnie co chcę zrobić, nie chcę, żeby rodzice się dowiedzieli. Jeśli już tak będzie trzeba to ile kosztuje taka wizyta oraz zabieg? Mój drugi problem to ból przy dotykaniu żołędzia. Gdy zdejmę napletka i chcę umyć żołądź to czuje przeszywający ból przy dotknięciu przez co nawet nie mogę go dobrze umyć. Dodam, że już przy *rowku* żołądź jest fioletowy. Mam nadzieję, że możecie mi coś doradzić. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×