Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kuba

Guzek w okolicy mostka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kuba
Witam Mam 25 lat, od dwóch dni pojawił mi się na mostku guzek, bolący, jest wyczuwalny palcami i po dotknięciu boli jeszcze bardziej. wyczytałem na tej stronie ze to może być zapalenie wyrostka mieczykowatego. ból nie jest bardzo silny. Odczuwam ściśnięciu w miejscu guzka przy mostku Dodatkowo w tym samym czasie czuje również ból w szyi, poniżej *jabłka Adama*. Nie wiem czy oba objawy mogą mieć ze sobą coś wspólnego, i co mogą oznaczać? czy należy obrazu iść do lekarza? czy poczekać kilka dni, może przejdzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Jeśli ból nie minie samoistnie w przeciągu 2-3 dni radzę udać się do lekarza z tym problemem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ludvic
Ja mam tak samo.. Panie doktorze co to może być ? Jakie są zalecenia lekarzy i leczenie czegoś takiego ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Antonii
najprawdopodobniej jest to fhipsohos oposaxoracush. Ale głowy sobie nie dam urwać. proponuje udać się do lekarza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Andrzej
Witam kochchani czy ktoś z was wie coś na temat choroby wyrostka mieczykowatego co to za choroba zmagam sie z tym od 2lat juz niewiem co robić żeby pozbyc sie b&#242*lu i innych dolegliwości może przeczyta to ktos kto jest doktorem i udzieli mi malej odpowiedzi czy to wyleczalne. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.