Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bol po operacji


Gość Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W maju 2015 miałam operację ( laparoskopie ) przepukliny brzusznej. Była w miejscu trochę wyżej jak wyrostek. Od ok 5 mies zaczęłam czuć jakbym coś tam miała...jakiś guz. Nie był widoczny ale to czulam. Ból był słaby.Czulam dyskomfort. Później regularnie co miesiąc na kilka dni Przed okresem zaczynalo mnie bolec miejsce gdzie miałam przepukline. Ból z dnia na dzień coraz silniejszy. Czuje jakbym miała tam zaszyte nożyczki gdzie przy każdym ruchu, wygieciu się czy nachyleniu wbijaja mi się głębiej.Ostatnie 2 dni przed okresem są tak ciężkie ze Placze z bólu i często nie mogę nawet ruszyć noga. Lekarz który mnie operowal stwierdził 3 tyg temu że siatka która mi wstawili jest przyczepiona na małe zaczepy i one właśnie widocznie podrazniaja mi nerw. Ponieważ mieszkam w Anglii gdzie opieka medyczna jest okropna dostałam paracetamol i lekarz kazał wrócić za 4 mies. Obecnie jestem przed okresem.Cierpię z bólu od wczoraj a paracetamol nie pomaga.Miałam usg ale wyszło dobre. Jaką pomoc mogę uzyskać żeby pozbyć się tego bólu raz na zawsze. Jest okropny. Aż same mi zły leca tak boli. Czy potrzebuje kolejnej operacji? Lekarz mówił że prawdopodobnie tak. Boję się bo to okropne było do zniesienia. Czy są Wogole leki na taki ból nerwa ? ( o ile to nerw ).... Byłam dziś u innego lekarza. Kazał czekac na wizytę za te 4 mies do chirurga który mnie operowal. Dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×