Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Fałd skory po sciagnieciu za napletek


Gość krytian

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem problem ze sciagnieciem skóry za napletek, ale już to wycwiczylem i ściągam powoli . Ale jak sciagne skórę to pozostaje taki fald skóry ( tak się zawija) i jak penis stanie i próbuje się masturbowac to szczypie i nie da rady , mam 14 lat , pomocy , co robić ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej sytuacji nawet jest się ciężko masturbowac , masturbuje się nie ściągając skórki za napletek .inni mężczyźni po ściągnięciu skóry za napletek ta skóra tak jakby im gdzieś zanika , a mi zostają takie faldy . Można to porównać do sytuacji jeżeli ktoś ma ciasne spodnie i je ściąga to zanim jej zdejmie to one wlasnie się tak marszcze i naciągaja na siebie. To jest jakaś choroba czy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to ta skórka to jest napletek... A ściąga się za żołądź... Jak masz 14 lat, to może po prostu dopiero niedawno napletek ci się odkleił i jest trochę za ciasny. Też to miałem w tym wieku. Ostatecznością jest operacja, ale penis jeszcze rośnie. Poszukaj w sieci informacji o stulejce, ale zacznij jak się myjesz delikatnie napletek rozciągać - lepiej pobawić się kilka miesięcy niż iść pod skalpel. Rozciągaj go raczej na boki wkładając palce, nie przez zsuwanie za żołądź. NICZEGO NIE RÓB NA SIŁĘ!!! Delikatnie. Po kilku tygodniach/miesiącach powinieneś zauważyć, że ściąga się łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×