Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Skolioza 70 stopni | wiek 22 lata |


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 22 lata ważę 52 kg mam skoliozę 70 stopni [boczne skrzywienie kręgosłupa] Nie leczona skolioza od dziecięcych lat. Mam bóle w kręgosłupie po każdej pracy nawet po pracy 4 H przed komputerem. Zaczynają się problemy z oddychaniem i kłucie z lewej strony klatki piersiowej drżenie rąk :) Pracuje aktualnie fizycznie na pełny etat. Pierwsze pytanie jak wygląda sprawa l4 po operacji na kręgosłup ile mogę maxymalnie go otrzymać. Ile trwa operacja ? rehabilitacja ? kiedy można wrócić do pracy? Mam już skierowanie do Zakopanego na operacje do znanej kliniki od kręgosłupa . Da się ominąć jakąś tą operacje czy lepiej iść twardo. Jakie jest ryzyko? Co grozi jeżeli nie pójdę na operację ? Jest ktoś w stanie mi udzielić informacji zakreślić jakoś temat? Proszę o informacje dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się stanie jeśli nie pójdziesz na operację pewnie Ci się pogorszy nie czarujmy się z kregosłupem nie ma żartów , Może skonsultuj to z jakims specjalistą ? we Wrześni jest Centrum Medyczne NEUROMED pracują tam fantastyczni lekarze podam ci numer do dr. Orczyka 78 942 93 82 umów się na wizytę , jedyne co mogę powiedzieć to fakt iż pomogli już niejednemu kęgosłupowi ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Justyna 30

Może warto faktycznie wybrać się do specjalisty , swoje problemy z kręgosłupem leczyłam w KAM Medix w Kaliszu u dr. Poleszczuka przy ul. Majkowskiej 13a , wiesz sama musisz wybać lekarza tu na forum możemy i jedynie podpowiedzieć gdzie leczą najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie mam problemów z kręgosłupem ale na pewno doskwierają mi Haluksy i to w obu stopach , myslę czy nie wybrać się do HalluxCenter operują tam bez konieczności noszenia gipsu co też ma wielkie znaczenie jeśli chodzi o Haluksy a sama operacja biorąc pod uwage cennik innych klinik wcale nie jest droga , mną zajoł się dr. Marcin Popow z Poznania , ale pracują tam też inni ównie dobrzy specjaliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×