Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość monika

Endocervix normalis et endometrium sine sinis secretionis atque

Rekomendowane odpowiedzi

Gość monika
Witam, nieawno miałam zabieg ginekologiczny - pobierano wycinek z tarczy szyjki macicy, a także miałam robioną kolposkopie. Wyniki tychże badań dały- 1 kanał - .Endocervix normalis et endometrium sine sinis secretionis atque epithelium planum normotypicum i 2. wycinki - ectropia glandularus in ststu epidermisationis. Leukokeratosis. Bardzo proszę o przetłumczenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Błona śluzowa szyjki macicy normalna, błona śluzowa macicy bez zatok wydzielniczych, z płaskim nabłonkiem normotypowym. Wywinięte brzegi szyjki macicy gruczołowe pokryte nabłonkiem. Rogowacenie białe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia
Odebralam wyniki badan histopalologicznego i mam w rozpoznaniu napisane endocervix co to oznacza??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kasia
strzępy i drobne płaty endocervix z cechami epidermizacji pozbawione podścieliska płaty normotypowego nabłonka płaskiego fragmenty podścieliska szyjki fragmenty błony śluzowej z pogranicza kanału szyjki i jamy macicy płaty endometrium z cechami wczesnego wydzielania 16 dzień cyklu wg om oraz fragmenty myometrium leżno leżące i przylegające do endometrium

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kasia
witam napisałam jaki wynik otrzymałam z badania prosze o przetumaczenie i czy jest konieczny zabieg operacyjny kasia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gabryśia
witam napisałam jaki jesto wynik czy jesto nowotworowy iczy jesto zabiek operacyjny gabryśia mam podobną sytłacje jak pani kaśia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.