Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marek

Plamki na żołędziu wokół ujścia cewki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marek
Witam, mój problem polega na tym ze wokół ujścia cewki moczowej na żołędziu mam zaczerwienienie czerwona plama niejednolita, jakgy obwódka,która jest pomarszczona,(sucha), w stanie spoczynku to jest ta część żołędzia której napletek nie przykrywa dodam że jestem od około 8 lat obrzezany problem się zaczął od roku kiedy zaczałem współzyć z moją obecną partnerka i sam nie wiem może to uczulenie na bielizne, suchość żołędzia, oprócz tego nie odczuwam żadnego dyskomfortu.Chciałbym wiedzieć czy to coś poważnego czy powinienem iść z tym do urologa Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej udać się do urologa. Może to reakcja alergiczna np. na lateks lub grzybica.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotrek
Reprezentuję bardzo podobny przypadek. Jestem obrzezany od okolo 10 lat i od pewnego czasu mam identyczne objawy opisane w powyższym przypadku. Nie za bardzo uśmiecha mi się wizyta u lekarza (mam lekarkę) i dlatego proszę o radę. Czym to leczyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ja
Zdjęcia chorób penisa dużo zdjęć http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.