Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość DOBROSLAWA

Ciało obce w odbycie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DOBROSLAWA
Pare dni temu przy myciu poczulam cos przy odbycie jakby* jezyczek*, nic nie boli wogole nie czuje ze go mam ,nie przeszkadza mi w zaden sposob.Jestem w 39 tygodniu ciazy,nigdy nie mialam hemoroidow ale watpie zeby to bylo to.Prosze o rade.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej podczas wizyty u lekarza pokazać tą zmianę. Bardzo prawdopodobne, że to żylaki odbytu. Ciąża sprzyja ich powstawaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Joanna
HMMM.... jestem rowniez w ciazy(28 tydzien) i jakis czas temu zauwazylam u siebie podobne zmiany w okolicy odbytu.Dzis bylam u proktologa i .....zalamalam sie.Nie chce straszyc bo mam nadzieje,ze w Pani przypadku to cos innego.U mnie jest to ok.2-3 centymetrowy kawalek sluzowki wystajacy z odbytu,okazalo sie ze sa to zylaki odbytu a moze byc to usuniete jedynie przy pelnej narkozie w szpitalu!Jest to dziedziczne.Niestety mozna to usunac dopiero po zakonczeniu karmienia piersia....Radze udac sie do specjalisty...powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iv
Ja równiez odkrylam taki wlasnie jezyczek, ale moja sytuacja jest inna. Nie jestem w ciazy i mam 23 lata. Co to moze byc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tadeusz
hmmm to może być choinka:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby odbytu zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/odbyt-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.