Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Weronika

Mały, wypukły guzek cielistego koloru przy odbycie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Weronika
Dzień dobry mam 22 lata . I od 10 lat przy odbycie mam maleńki guzek wielkości pestki . Ma on kolor normalnej skóry ... czy to może być coś niepokojącego ? Guzek ten jest miękki i bezbolesny . Dodam jeszcze iż od jakiegoś miesiąca pojawilła mi się czarna kropka ( plamka) przy odbycie nie jest to guz . Myslalam ze to jakiś pieprzyk lecz to po prostu jest , nie jest guzem , po prostu jest taka plamką co to może być ,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Z tymi problemami najlepiej skonsultować się z chirurgiem. Trudno mi cokolwiek więcej napisać bez badania. Być może to żylaki odbytu (guzki mają czasami kolor cielisty).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość przyjacielu
mam coś małego na odbycie.boli i uwiera jakie małe jak orzeszek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bożena
To jest żylak. Dziś byłam z tym samym problemem u mojego ginekologa i zapisał mi maść. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gosia
mam pytanie do Pani Weroniki gdyż mam identyczne objawy. czy była pani u proktologa?pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika
Mam to samo . Od urodzenia mam maly mięciutki guzek .. ma normalny kolor taki jak skóra . Wielokrotnie pytałam lekarza co to jest ... nawet bylam u chirurga stwierdzil ze jestym zyjel tyle lat z tym zyje 28 i nic sie z tym nie dzieje to mam to zostawic w spokoju :/ i teraz juz sama nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agata
Monika, mam bardzo podobną sytuację. Byłam już nawet z tym u proktologa, zdiagnozowł że to zwykły nawis skórny i że nie ma medycznych wskazań do usuwania, tylko kosmetyczne. Tyle że zawsze jak jestem u ginekologa mówi mi *o jaki brzydki żylak*. Dlatego po 1 ginekolodzy nie bardzo się na tym znają, zawsze muszę tłumaczyć że to tylko skóra, a po 2 to już mam trochę dosyć tych uwag i chciałam się dowiedzieć jak wygląda usunięcie czegoś takiego i czy nie niesie za sobą ew. ryzyka powikłań?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Idź do lekarza a tu znajdziesz zdjęcia chorób odbytu http://www.bolimnie.com/anatomia/odbyt-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.